Działaj lokalnie Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce Partnerstwo dla Doliny Baryczy
Get Adobe Flash player
Galeria
SONDY
Czy podoba Ci się plac zabaw w Olszówce?
 

W dniu 28 marca 2011 r. w Centrum Edukacyjno-Turystyczno-Sportowym w Krośnicach odbyło się spotkanie dla przedstawicieli sołectw, biorących udział w konkursie na ,,Najaktywniejsze Sołectwo w Dolinie Baryczy". Nasze sołectwo było reprezentowane przez sołtysa Andrzeja Kuzielę oraz Annę i Piotra Kurzawów.

 

Spotkanie zostało zorganizowane przez Stowarzyszenie ,,Partnerstwo dla Doliny Baryczy" i miało na celu przybliżenie zasad konkursu, wskazanie, w jaki sposób należy zamieszczać informacje na stronie internetowej konkursu (www.aktywni.barycz.pl), jak pozyskać fundusze na rzecz sołectwa. Z naszej gminy, oprócz naszego sołectwa, w konkursie udział biorą, także po raz pierwszy sołectwo Bukowinka oraz już powtórnie  Moszyce i Chełstów.

Wszystkie osoby, które chcą uczestniczyć w działaniach sołectwa Olszówka w  konkursie na ,,Najaktywniejsze Sołectwo w Dolinie Baryczy" serdecznie zachęcamy do zgłaszania się, bądź bezpośrednio u sołtysa, bądź na stronie internetowej. Poszukujemy chętnych do organizowania działań sołectwa, udziału w konkursie ,,Działaj Lokalnie VIII", redagowania materiałów i zdjęć na stronę www.aktywni.barycz.pl. Na pewno będzie to ciekawe doświadczenie i praca w miłej atmosferze.

zebranie1

Więcej zdjęć z zebrania w galerii.


 
Dofinansowano ze środków Programu "Działaj Lokalnie VII" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez "Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce" oraz Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy".