Działaj lokalnie Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce Partnerstwo dla Doliny Baryczy
Get Adobe Flash player
Galeria
SONDY
Czy podoba Ci się plac zabaw w Olszówce?
 

We wtorek 24 maja 2011 r. o 18:00 grupa mieszkańców (zawsze aktywnych) zajęła się porządkowaniem placu zabaw. Skoszono trawę, pozbierano leżące odpadki, usunięto chwasty. Po pracach plac zabaw zaczął ponownie wyglądać pięknie i atrakcyjnie. Zdjęcia wykonane podczas tego wydarzenia, znajdują się w galerii.

Zachęcamy także do zorganizowania się, szczególnie pań, w celu zaplanowania i założenia małego skalniaka na terenie placu zabaw (w miejscu, gdzie leżą kamienie, w pobliżu płotu). Osoby, które dysponują wolną chwilą, lub też posiadają we własnych ogrodach i ogródkach rośliny, które ewentualnie można posadzić, prosimy o kontakt e-mailem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , lub na forum internetowym.

 
Dofinansowano ze środków Programu "Działaj Lokalnie VII" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez "Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce" oraz Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy".