Działaj lokalnie Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce Partnerstwo dla Doliny Baryczy
Get Adobe Flash player
Galeria
SONDY
Czy podoba Ci się plac zabaw w Olszówce?
 

W sobotę 4 czerwca 2011 r. grupa mieszkańców sołectwa Olszówka, dzięki pomocy sponsorów i zaangażowaniu młodzieży z II klasy Gimnazjum w Twardogórze (pod opieką p. Bożeny Hołubko i p.Anny Wolf), zorganizowali na placu zabaw w Olszówce wspólną imprezę z okazji Dnia Dziecka. Sponsorzy, a wśród nich miejscowi przedsiębiorcy, a także osoby prywatne, zapewnili dla dzieci balony, słodycze, napoje, lody, kiełbaski, bułki.

 


Imprezę, od strony muzycznej, prowadził DJ Fazy, a wiele atrakcji, m.in. malowanie twarzy, prawo jazdy na hulajnogę, kącik kolorowanek i występy muzyczne, zapewnili uczniowie gimnazjum. Nowy sołtys wraz żoną zadbali o wypożyczenie stołów i zapewnienie toalety. Grupa mieszkańców dbała o ognisko i czuwała nad przebiegiem zabawy.

Bardzo licznie przybyłe na plac zabaw dzieci wraz z rodzicami, dziadkami, zarówno z Olszówki, Trzech Chałup i Goli Małej, ale także i z Twardogóry, bawiły się od godz. 16:00 do 20:00. Pogoda była znakomita.

W tym miejscu pragniemy wymienić osoby, które były zaangażowane w przygotowanie tej uroczystości dla naszych małych mieszkańców, w tym także sponsorów:
- p. Bożena Hołubko i jej uczniowie,
- p. Piotr Matczak (DJ Fazy),
-p. Józef Mielnik,
- p. Tadeusz Ciesielski,
- p. Grzegorz  Prymas,
- p. Andrzej Kuziela,
- p. Marzena i Stanisław Marszałkowie,
- p. Anna i Rafał Załomscy, 
- p. Anna i Piotr Kurzawowie -EKO ERGO,
- p. Ryszard Mak - Zakład Usługowy ,,Andora",
- p. Mariola Matczak.

Podziękowania należą się także mieszkańcom, którzy zadbali o przygotowanie i posprzątanie placu zabaw.

Zdjęcia z imprezy: http://www.olszowka.org/galeria-zdj/olszwka/dzie-dziecka-2011.html

 
Dofinansowano ze środków Programu "Działaj Lokalnie VII" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez "Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce" oraz Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy".